X
REKLAM VERİN KAZANIN

BURAYA REKLAM VEREREK DAHA FAZLA MÜŞTERİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Detaylar için BURAYA tıklayın.
Deutz Yedek Parça

DEUTZ-FAHR Traktör 7 SERİSİ (Stage IV) DEUTZ-FAHR Traktör 7 SERİSİ (Stage IV)

Submitted by: Kaan   Date: 2019-01-30 17:10 Kategori: deutzblog | Okundu: 470

ÜSTÜN ALMAN TEKNOLOJİSİ

7250 TTV modeli; Stage 4 emisyon değerlerine uygun olarak Deutz-Fahr tarafından en modern tasarım, verim, üretkenlik ve konfor sunar. Deutz TCD motorları ve rakipsiz ZF sürekli değişken şanzımanları da dahil olmak üzere, sıra dışı donanımı ile gurur duyar.

7250 TTV modeli; DEUTZ-FAHR mühendislik bölümü tarafından geliştirilip test edilmiş olan ileri teknoloji çözümleriyle birlikte kusursuz tasarım stili arasındaki mükemmel uyumu somutlaştıran 7250 TTV traktörü oluşturur.

STAGE 4, 6 SİLİNDİR MOTORLAR: GÜÇLÜ VE VERİMLİ

Common Rail enjeksiyon sistemi geçici basınç kaybı riskini ortadan kaldırır. Bununla birlikte çift pompa yapılandırması gerilme ve aşırı yüke karşı daha dayanıklıdır.
SCR egzoz son işlem katalitik konvertörü, çok düşük emisyonlarla birlikte olağanüstü özel tüketim değerleri elde etmek için, DPF sistemiyle birlikte Stage 4 emisyon değerini sunar.

SCR sisteminin işleyişi için gereken AdBlue katkısının maliyetini kat ve kat telafi eden ciddi bir tasarruf sağlar.
7250 TTV modeli, tarımsal uygulamalar için mükemmel bir traktördür. Maksimum güç ve tork, arazide en yaygın uygulamalarda kullanılan motor hızları aralığına ilişkin optimum seviyede kullanım imkanı sağlar.
435 litrelik yakıt deposu, iş günü boyunca yakıt ikmaline yönelik duraklamaları ortadan kaldırarak daha uzun çalışma saatlerine imkan verir.Comments: (0)

No comments yet

Comment:

CAPTCHA