X
REKLAM VERİN KAZANIN

BURAYA REKLAM VEREREK DAHA FAZLA MÜŞTERİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Detaylar için BURAYA tıklayın.
Deutz Yedek Parça

DEUTZ-FAHR Traktör 5C Serisi DEUTZ-FAHR Traktör 5C Serisi

Submitted by: Kaan   Date: 2019-01-30 17:02 Kategori: deutzblog | Okundu: 512

5C serisi, 110 ve 118 HP gücünde 5110C ve 5120C modellerinde yüksek standart donanım, kompakt boyutlar, yüksek teknolojik özellikler, üstün yapım kalitesi ve sınıfının üstünde konforu benzersiz tasarım ve stil ile birlikte sunar. Çok yönlü kullanım ve üstün güvenlik özellikleri ile 5C serisi tüm tarlalar için idealdir.

Düşük yakıt tüketimi!

5C serisinin yeni motoru Deutz TCD 3.6 L04, 3620 cc, 4 silindir, turbo intercooler, Coomon rail enjeksiyon ve viskostatik fan ile donatılmıştır. Sıvı soğutması, Egzoz gazı geri dönüş sistemi (EGR) ve Dizel oksidasyon katalizörü (DOC) ile Tier 4i emisyon seviyesine sahip motor, sahip olduğu yüksek teknolojiler sayesinde en verimli şekilde çalışarak yüksek performansı düşük yakıt tüketimi ile birlikte sunar.

Güvenilir ve fonksiyonel.

60 ileri + 60 geri şanzımanı ile tüm tarımsal faaliyet ihtiyaçlarını karşılar. 5 ana vites, 4 takviye kademesi ve 3 kademe powershift ile donatılmış şanzımı sorunsuz bir kullanış kolaylığı sağlar.4 takviye içindeki süper sürüngen vites seçeneği ekim, dikim gibi çok ağır hız devrine rahatlıkla ulaşır.

Elektrohidrolik powershuttle ile ileri-geri, Stop&Go sistemi ile dur-kalk, Comfort Clutch özelliği ile de vites değişimi debriyaj kullanmadan kolayca gerçekleştirilir.Comments: (0)

No comments yet

Comment:

CAPTCHA